Augustin Mervart - Předjaří na vsi

Olej na plátně, 50x80 cm. Signováno vpravo dole Aut. Mervart 63. Rámováno.

o autorovi: 1889 - 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 210 000 Kč

47406. Předjaří na vsi
Dražba ukončena:30.07.2020 19:18:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:35 000 Kč