Augustin Mervart

52306. Rozhledna

popis: Kresba, 53x35 cm. Signováno vpravo dole Aug. Mervart a podepsáno vlevo dole Aug. Mervart 34. Rámováno, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen. List mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

dražba ukončena: 11.11.2020 20:52:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč