Augustin Mervart - Solánec

Kresba tužkou, 21x31 cm. Signováno vpravo dole Aug. Mervart 30. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 210 000 Kč

64350. Solánec
Dražba ukončena:15.09.2021 22:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč