Augustin Mervart - Valachy

Akvarel, 29x39 cm. Signováno vpravo dole Aug. Mervart. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Papír mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 210 000 Kč

49120. Valachy
Dražba ukončena:30.09.2020 19:54:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč