Augustin Němejc - Oběd

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Tempera na kartonu, 19x29 cm, signováno vlevo dole Aug. Němejc 29, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1861 - 1938
Studoval na AVU v Praze u prof. Sequense a na Akademii v Mnichově. Po studiích působil jako malíř a pedagog v Plzni. Jeho obrazy představovaly hlavně život prostých lidí na Plzeňsku. Za obraz Beznadějná láska získal na Všeobecné zemské jubilejní v Praze 1891 roční stipendium v Paříži. Stálá expozice jeho děl je umístěna v Městské galerii v Nepomuku.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč.

vydraženo
8254. Oběd
Dražba ukončena:23.02.2017 19:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
5 500 Kč 23.02.2017 19:36:03 54
5 000 Kč 23.02.2017 19:35:29 1388
4 900 Kč 23.02.2017 19:34:45 54
4 800 Kč 23.02.2017 19:34:13 1388
4 700 Kč 23.02.2017 19:33:38 54
4 600 Kč 23.02.2017 19:32:53 1388
4 500 Kč 23.02.2017 19:31:30 54
4 400 Kč 23.02.2017 19:29:40 1388
4 300 Kč 23.02.2017 19:29:21 54
4 200 Kč 23.02.2017 19:28:25 1388
4 100 Kč 23.02.2017 19:27:05 54
4 000 Kč 23.02.2017 19:22:56 1388
3 900 Kč 23.02.2017 19:21:11 54
3 800 Kč 23.02.2017 19:20:33 1388
3 700 Kč 23.02.2017 19:18:02 54
3 600 Kč 23.02.2017 19:16:55 2446
3 500 Kč 23.02.2017 19:13:50 54
3 400 Kč 23.02.2017 19:13:25 1388
3 300 Kč 23.02.2017 19:12:41 2446
3 200 Kč 23.02.2017 19:08:35 54
3 100 Kč 23.02.2017 19:07:56 1388
3 000 Kč 23.02.2017 19:02:07 54
2 900 Kč 23.02.2017 18:58:26 2446
2 800 Kč 23.02.2017 18:56:11 54
2 700 Kč 23.02.2017 18:53:56 2446
2 600 Kč 23.02.2017 18:50:20 54
2 500 Kč limit (23.02.2017 18:50:02) 2446
2 400 Kč 23.02.2017 18:50:03 54
2 300 Kč limit (23.02.2017 18:49:06) 2446
2 200 Kč 23.02.2017 18:48:14 1388
2 100 Kč 23.02.2017 18:46:03 2446
2 000 Kč 23.02.2017 18:43:29 54
1 900 Kč 22.02.2017 20:16:22 882
1 800 Kč 22.02.2017 14:50:05 747
1 700 Kč 16.02.2017 10:20:08 264
1 600 Kč 15.02.2017 17:42:15 54
1 500 Kč limit (15.02.2017 17:41:55) 837
1 500 Kč 15.02.2017 17:41:56 54
1 400 Kč limit (15.02.2017 17:41:46) 837
1 300 Kč 15.02.2017 17:41:47 54
1 200 Kč limit (09.02.2017 19:18:51) 837
1 100 Kč 02.02.2017 22:56:51 325
1 000 Kč 27.01.2017 11:43:20 429