Augustin Němejc

47877. Pasáčci u ohně

popis: Kombinovaná technika - kresba, 17x22 cm. Signováno vpravo dole Ang. Němejc. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Nepomuku roku 1861.
Studoval na speciálce na AVU v Praze u prof. Sequence, dále na Akademii v Mnichově.
Dílo: Opona divadla J.K. Tyla v Plzni.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

zbývá: 35 dnů, 4 hodin

konec dražby: 16.09.2020 19:13:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen