Augustin Satra - Detva

Kombinovaná technika, 38x47 cm. Signováno vlevo dole Aug. Satra 905. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877 - 1909

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

60116. Detva
Dražba ukončena:27.05.2021 21:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč