Augustin Satra - Domy u rybníka

Olej na kartonu, 32x47 cm. Signováno vlevo dole A. Satra. Rám.

o autorovi: 1877 - 1909

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

36777. Domy u rybníka
Dražba ukončena:31.10.2019 21:14:41
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:17 000 Kč