Augustin Satra - Krajina se stavením

Olej na kartonu, 32x38 cm. Signováno vlevo dole Aug. Satra. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1877 - 1909

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

45366. Krajina se stavením
Dražba ukončena:28.05.2020 20:27:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:27 000 Kč