Augustin Satra - Pohled do krajiny

Olej na kartonu, 18x28 cm. Signováno vpravo dole A. Satra. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1877 - 1909

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

25127. Pohled do krajiny
Dražba ukončena:28.11.2018 22:24:55
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:13 000 Kč