autor neznámý - Dívka v kroji

Olej na plátně, 95x83 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 110 cm

autor neznámý
75876. Dívka v kroji
Dražba ukončena:27.04.2022 22:43:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč