autor neznámý - Katana, Japonsko, období válčících států 16. století, cuba z 18. století zdobena florálními motivy

Neznačeno.

Stav: Mírně poškozeno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 86 cm

doporučujeme
autor neznámý
154076. Katana, Japonsko, období válčících států 16. století, cuba z 18. století zdobena florálními motivy
Zbývá:26 dnů, 13 hodin
Konec dražby:25.02.2026 21:35:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč