autor neznámý - Venkované v krajině, konec 18. století

Olej na plátně, 91x64 cm, Nesignováno Nerámováno.

Stav: Malba poškozena.

Nejdelší strana: 91 cm

vydraženo top
autor neznámý
87853. Venkované v krajině, konec 18. století
Dražba ukončena:15.12.2022 21:26:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč