.. - Prsten, zlato 750/1000, briliant 0,10ct,značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 5,60 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu

Prsten ve stylu Biedermeier vyrobený ze žlutého zlata, brus - kulatý, zajímavý tvar v podobě nepravidelného a nezakončeného uzlu s kamenem uprostřed, velikost 53.

..
113358. Prsten, zlato 750/1000, briliant 0,10ct,značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 5,60 g
Dražba ukončena:03.04.2024 20:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč