B. Dvořák - Chaloupka mezi stromy

Olej na plátně, 62x86 cm, signováno vlevo dole B. Dvořák, rám.

Pozn.: Rám restaurovaný.

4017. Chaloupka mezi stromy
Dražba ukončena:30.03.2016 20:47:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč