B. Mayer - Sníh v polích

Olej na plátně, 35x50 cm, signováno vpravo dole B. Mayer, rám.

3851. Sníh v polích
Dražba ukončena:28.01.2016 21:08:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč