B. Dvořák - Výhled do kraje

Olej na kartonu, 25x34 cm, signováno vpravo dole B. Dvořák, rám.

3686. Výhled do kraje
Dražba ukončena:27.01.2016 22:01:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč