B. Dvořák - Břízky u cesty

Olej na kartonu, 31x22 cm. Signováno vlevo dole B. Dvořák. Rám.

36485. Břízky u cesty
Dražba ukončena:30.10.2019 19:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč