B. Dvořák - Cesta mezi poli

Olej na kartonu, 23x30 cm. Signováno vpravo dole B. Dvořák. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

17167. Cesta mezi poli
Dražba ukončena:28.03.2018 18:54:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč