B. Dvořák - Krajina

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 35x26 cm. Signováno vpravo dole B. Dvořák. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

34136. Krajina
Dražba ukončena:27.06.2019 21:45:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč