B. Dvořák - Krajina

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 24x28 cm. Signováno vpravo dole B. Dvořák. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

42290. Krajina
Dražba ukončena:25.03.2020 21:17:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:12 000 Kč