B. Dvořák - Stavení pod lesem

Olej na plátně, 50x59 cm. Signováno vpravo dole B. Dvořák. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

68706. Stavení pod lesem
Dražba ukončena:24.11.2021 21:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč