B. Dvořák - Usedlost v krajině

Olej na plátně, 67x97 cm. Signováno vpravo dole B. Dvořák. Nerámováno.

Nejdelší strana: 97 cm

113553. Usedlost v krajině
Dražba ukončena:24.03.2024 20:41:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč