Bohumil  Němec - Ružbachy u Podolince

Olej na kartonu, 26x34 cm. Signováno vlevo dole B.Němec. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se 15.1.1912 ve Ždánicích u Kyjova a zemřel 4.4.1985 v Praze.

Studoval na večerní Škole uměleckých řemesel v Brně. Navrhoval umělecké předměty a broušené vázy pro firmu Topič Praha. Pro Topičovo nakladatelství upravil a vyzdobil několik knih. Byl také scénickým výtvarníkem Honzlova Divadélka pro 99.

42642. Ružbachy u Podolince
Dražba ukončena:26.03.2020 22:59:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 600 Kč