Bohumil Petřík - Zamlžená krajina

Olej na překližce, 42,5x53 cm, signováno vlevo dole B. Petřík, rám.

1907, Vrbice
Soukromě studoval malířství u Karla Pospíšila v Dobřichovicích. Vystavoval v Sušici a Kolovči.

3474. Zamlžená krajina
Dražba ukončena:26.11.2015 22:18:01
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:2 300 Kč