Bai-shi Qi (Čchi Paj-š´)

303645. Japonské žáby

popis: Dřevořez, 25x18 cm. Značeno nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1864-1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 300 000 Kč.

dražba ukončena: 16.02.2020 20:13:26

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč