Radek Baláž - Portál

Nejdelší strana: 90 cm

Olej na plátně, 90x70 cm. Monogramováno vlevo dole RB 08. Nerámováno.

o autorovi: 1968

pozn.: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

101504. Portál
Dražba ukončena:28.09.2023 20:41:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč