Banksy

47870. CND Rainbow Soldier

popis: Vícevrstvý sprej, 69x49 cm. Signováno vpravo dole Banksy. Rámováno, zaskleno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

zbývá: 35 dnů, 5 hodin

konec dražby: 16.09.2020 19:06:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 21 000 Kč