Not Banksy

42857. Copyright Boy Gray 2019

popis: Vícevrstvý sprej, 56x38 cm. Signováno vpravo dole v tisku Not Banksy. Rámováno, zaskleno.

Pozn.: Nově rámováno, muzeální sklo. Ruční papír. Na zadní straně přiložen originální certifikát díla, slepotiskové razítko a evidenční číslo díla.

zbývá: 15 dnů, 18 hodin

konec dražby: 15.04.2020 19:03:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 600 Kč