Banksy

39157. Girl blowing bubbles

popis: Litografie. 21x24 cm. Rám, sklo. Signováno vpravo dole Banksy.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Certifikát na zadní straně.

dražba ukončena: 15.01.2020 19:12:50

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 17 000 Kč