Barbara Kavková  - Den a noc

Akryl na plátně, 100x100 cm. Signováno vpravo dole Barbara Kavková Kavka 2022. Nerámováno.

o autorovi: 1982
Malířka. Studovala Vyšší školu umění v Praze. Studijně pobývala v Irsku. Inspiruje se přírodními motivy.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč.

81254. Den a noc
Dražba ukončena:28.07.2022 20:44:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč