Akryl na plátně, 100x100 cm. Signováno vpravo dole Barbara Kavková Kavka 2020. Nerámováno.
Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.
o autorovi: 1982
Malířka. Studovala Vyšší školu umění v Praze. Studijně pobývala v Irsku. Inspiruje se přírodními motivy.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč.