Barbara Keidel - Interieur mit Blauen Polstern II.

Olej na plátně, 120x100 cm. Signováno vpravo dole Barbara Keidel 78. Rámováno.

Nejdelší strana: 120 cm

Předložená dekorativní kompozice od Barbary Keidel „Interieur mit Blauen Polstern II“ zobrazuje abstraktní věnec, který utváří masivní modré geometrické plochy. Barevnost kompozice je vyplněná plošně a dovoluje vyniknout modré barvě na pozadí provedeném v neutrálních pastelových tónech. Jedna se o bezpochyby kvalitní dílo Barbary Keidel, které je vynikající finanční a sběratelskou příležitostí.

o autorovi: 1939
Německá malířka.

vydraženo velký formát
100483. Interieur mit Blauen Polstern II.
Dražba ukončena:31.08.2023 21:24:41
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč