Barbara Keidel - Zátiší s červenou dekou

Pozn.: Vzadu štítek z výstavy v Mnichově r. 1970.

Nejdelší strana: 106 cm

Olej na plátně, 100x67 cm. Nesignováno. Rámováno.

Olejomalba od Barbary Keidel zobrazuje minimalistické zátiší, které se skládá z látek složených na vysokém stolku. Pozadí kompozice je zcela neutrální, a proto hlavní pozornost je věnována zobrazení předmětů. Barevné kompozici dominuje výrazná červená barva, která se jasně vymezuje na bílém pozadí a odstínech okru. Poetické a lakonické dílo přiměje diváka nacházet krásu skrývající se v běžných předmětech, které nás obklopují. Obraz bezpochyby tvoří zajímavou ukázku moderního zátiší 20. století a je skvělou investicí.

o autorovi: 1939
Německá malířka.

104223. Zátiší s červenou dekou
Dražba ukončena:26.10.2023 22:32:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč