Ludvík Barták - V zimě na saních

Olej na plátně, 52x40 cm, signováno vlevo dole, rám.

1857, Chlumec nad Cidlinou - 1921
Malíř krajinář, kopista starých mistrů.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

1674. V zimě na saních
Dražba ukončena:26.11.2014 21:55:42
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč