Bedřich  Wachsmann - Dívky u potoka

Pastel, 36x33 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1820 – 1897

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
89672. Dívky u potoka
Dražba ukončena:22.02.2023 22:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč