Bedřich  Wachsmann - Sedící dívčí akt

Akvatinta, 19x17 cm, signováno vpravo dole Bedřich Wachsmann 1915, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1820 – 1897

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč.

16072. Sedící dívčí akt
Dražba ukončena:14.02.2018 20:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč