Bedřich  Wachsmann - Skica mešního poháru

Kresba tužkou, 24x31 cm. Nesignováno. Pasparta. Datováno 1875.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1820 – 1897

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč.

58189. Skica mešního poháru
Dražba ukončena:15.04.2021 19:15:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč