Bedřich  Wachsmann - Skicy renesančních předmětů

Kresba tužkou, 24x31 cm. Nesignováno. Pasparta. Datováno 1876. Vzadu štítek Waldesovy obrazárny, evidenční číslo 1092.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1820 – 1897

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč.

58204. Skicy renesančních předmětů
Dražba ukončena:15.04.2021 19:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč