Bedřich  Wachsmann - Trojobraz Alegorie léta

Olej na sololitu,

Olej na sololitu, 2x 32x23 cm, 1x 32x30 cm. Monogramováno BW. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1820 – 1897

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
111412. Trojobraz Alegorie léta
Dražba ukončena:28.02.2024 21:28:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč

3 000 Kč 28.02.2024 21:18:50 318