Bedřich Blažek - Před chalupou

Olej na kartonu, 58x78 cm, rám, zaskleno, signováno vpravo dole.

Pozn.: Na rámu mosazný štítek se jménem autora

1901 Veltruby, 1960 Praha
Soukromý žák Blažíčka a Radimského. Malíř Kolína a okolí.

893. Před chalupou
Dražba ukončena:29.01.2014 20:47:02
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:15 000 Kč