B. Blažek - Zima v Mitrově

Olej na papíře, 44x49 cm, signováno vlevo dole Blažek B., rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

2599. Zima v Mitrově
Dražba ukončena:27.05.2015 22:21:07
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč