Bedřich Blažek - Chalupa na rozcestí

Olej na kartonu, 55x43 cm. Signováno vpravo dole Blažek B. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901, Veltruby - 1960, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

306575. Chalupa na rozcestí
Dražba ukončena:10.11.2020 20:47:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč