Bedřich Blažek - Chalupa v zimě

Olej na kartonu, 36x43 cm. Signováno vpravo dole Blažek B. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1901, Veltruby - 1960, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

29931. Chalupa v zimě
Dražba ukončena:28.03.2019 21:55:01
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 600 Kč