Bedřich Blažek - U chalup

Olej na kartonu, 70x87 cm. Signováno vpravo dole Blažek B. 44. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901, Veltruby - 1960, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

300744. U chalup
Dražba ukončena:12.09.2019 20:07:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:14 000 Kč