Bedřich Blažek - Zima ve vesnici

Olej na kartonu, 45x60 cm, signováno vpravo dole Blažek B., rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1901, Veltruby - 1960, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

10593. Zima ve vesnici
Dražba ukončena:31.05.2017 21:08:54
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 600 Kč