Bedřich Budil - Portrét muže

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Budil. Nerámováno.

o autorovi: 1943
Malíř. Studoval na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti a na AVU v Praze u K. Součka. Věnuje se malbě a kresbě. Svou tvorbou patří ke směru fantaskního či radikálního realismu. Jeho díla jsou zastoupena ve sbírkách AJG v Hluboké n. Vltavou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 43 000 Kč.

Bedřich Budil
31327. Portrét muže
Dražba ukončena:25.04.2019 21:43:41
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 100 Kč