Bedřich Feigl - Antické stavby

Olej na papíře, 48x66 cm, signováno vpravo dole Feigl, rám.

1884, Praha - 1965, Londýn

Pozn.: Rám poškozen.

3360. Antické stavby
Dražba ukončena:26.11.2015 20:21:50
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč