Bedřich Feigl - Antické stavby

Olej na papíře, 48x66 cm, signováno vpravo dole Feigl, rám.

1884, Praha - 1965, Londýn

Pozn.: Rám poškozen.

6297. Antické stavby
Dražba ukončena:27.10.2016 22:32:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč