Bedřich Feigl - Na ulici

Akvarel na papíře, 36x48 cm, signováno vpravo dole Feigl, rám, zaskleno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1884 – 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 360 000 Kč

7054. Na ulici
Dražba ukončena:25.01.2017 21:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč